edulink.cz

Přeskočit na obsah »

Prohledat web

Právě jste na:

Průvodce nakupováním v e-shopu edulink.cz

Potřebujete poradit při výběru správného jazykového programu? Připravili jsme pro Vás stručného průvodce, který Vám pomůže zorientovat se v nabídce výukových programů nabízených v našem e-shopu. Vyberte si nejlepší CD podle jazyka, stupně pokročilosti a zaměření:

CHCI STUDOVAT (klikněte na vybraný jazyk):

 

→ Angličtina: výukové programy k samostudiu a doplňujícímu studiu

 

Začínám s angličtinou:

Angličtina Express:
Kurz angličtiny na počítači s českým výkladem je určen pro úplné začátečníky, kteří si chtějí osvojit základy angličtiny v co nejkratším čase. Kurz obsahuje základní anglickou gramatiku, slovní zásobu, anglicko-český glosář, cvičení a testy, zvukové nahrávky rodilých mluvčích, aplikaci pro osvojení správné výslovnosti.

Angličtina do ucha 1. díl:
Poslechový program k samostudiu anglického jazyka pro začátečníky s česky namluveným výkladem. Program je zaměřen na slovní zásobu, gramatiku, trénink reakce a porozumění souvislé řeči. Program obsahuje cvičení, příkladové věty, nahrávky rodilých mluvčích. Lze používat na počítači, CD a mp3 přehrávači nebo v tištěné podobě.


Jsem středně pokročilý/á a chci se zdokonalit:

Angličtina do ucha 2. díl:
Pokračování poslechového kurzu Angličtina do ucha 1. díl je zaměřen především na výuku a uplatnění anglické gramatiky v běžné konverzaci. Naučíte se pracovat se souvislým textem a porozumět mluvenému slovu. Lze používat na počítači, CD a mp3 přehrávači nebo v tištěné podobě.

Angličtina Poslechy nejen na cesty:
Poslechová CD angličtiny pro CD nebo MP3 přehrávač s možností tiskových výstupů. Každé audio CD obsahuje úvodní promluvy v češtině tak, abyste věděli, jak s jednotlivými částmi pracovat.

Angličtina MILLENIUM LINE:
Soubor 13 interaktivních knih je zaměřen na čtení, poslech a slovní zásobu. Jednotlivé části jsou upraveny jak pro začátečníky se základní znalostí angličtiny, tak pro středně pokročilé. Součástí balení je anglický výkladový slovník. Program je určený pro použití na počítači.


Chci se zaměřit na studium slovíček a praktické konverzace:

Anglická komunikace:
Poslechová učebnice slovní zásoby a konverzačních frází používaných zejména při cestování do anglicky mluvících zemí. Porozumíte a naučíte se rychle reagovat v běžných situacích. Lze používat na počítači a v audio přehrávači.

Aktivně – anglická konverzace na každý den:
Poslechová učebnice Vás připraví na konverzaci v každodenních situacích a na komunikaci při cestování. Zahrnuje slovní zásobu, konverzační fráze, základní slovesné vazby, interaktivní poslechová cvičení k procvičování. Vhodný pro použití na PC a v CD a mp3 přehrávači.

EuroWord - Angličtina maxi:
Audioučebnice pro efektivní výuku anglické slovní zásoby. Program obsahuje přes 5000 ozvučených slov a frází. Slovíčka a fráze jsou namluveny česky i anglicky. Program umožňuje individuální tvorbu učebních plánů (zvukových stop). Lze používat v počítači, CD přehrávači a mp3 přehrávači.


Chci si číst knihy v anglickém jazyce:

Příběhy Sherlocka Holmese:
Audiokniha pro začátečníky i pokročilé je založena na principu dvojjazyčných zrcadlových knih. Součástí programu je tištěná verze povídek. Program můžete používat v PC, CD a mp3 přehrávači.

Angličtina MILLENIUM LINE:
Soubor 13 interaktivních knih pro začátečníky až středně pokročilé. Součástí balení je anglický výkladový slovník.


Potřebuji zlepšit svou angličtinu pro obchodní komunikaci:

Business English:
Kompletní interaktivní počítačový kurz obchodní angličtiny pro všechny, kteří pracují nebo chtějí pracovat v oblasti obchodu, marketingu, managementu, financí, reklamy, administrativy, apod. Osvojíte si a procvičíte gramatická pravidla a slovní zásobu potřebnou pro obchod a příbuzné obory. Kurz Vás rovněž spolehlivě připraví na zkoušku BEC – Business English Certificate. 

Anglicky aktivně pro obchod:
Specializovaný výukový program pro výuku a opakování slovíček a frází nejčastěji používaných v obchodní praxi a administrativě.

Finance a účetnictví:
Poslechový kurz ke studiu odborné slovní zásoby používané v oblasti: bankovnictví, firemních financí, účetnictví, daní, kapitálových trhů, leasingu a pojištění. Lze používat na PC i v audio přehrávači (CD, mp3) s možností tiskových výstupů.

Obchodujeme v Evropě:
Výukový program k osvojení a procvičování odborné slovní zásoby používané v obchodní praxi. Program obsahuje obchodní terminologii v několika jazycích: angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a polštině. Sami si zvolíte jazyk, který chcete studovat. Lze používat na PC i v audio přehrávači.


Chci výukový kurz angličtiny na DVD:

Angličtina EXTR@:
Interaktivní jazykový videokurz současné angličtiny, který znáte z televize. Kurz je složen z krátkých filmových epizod ze života čtveřice mladých lidí. Každá epizoda je doplněna o interakce a rodilými mluvčími ozvučený slovníček. Zábavný a vtipný způsob výuky angličtiny na DVD vhodný pro skupinovou výuku i pro samouky.


Jsem pokročilý/á a chci se připravit na zkoušku TOEFL:

Angličtina THE HEINEMANN TOEFL:
Přípravný kurz a praktické testy ke zkoušce TOEFL (Test of English as a Foreign Language).


Chci angličtinu poslouchat na cestách:

Angličtina Poslechy nejen na cesty:
Poslechové CD angličtiny pro začátečníky až pokročilé lze používat v CD nebo MP3 přehrávači s možností tiskových výstupů. Ideální studium na cestách. Každé audio CD obsahuje úvodní promluvy v češtině tak, abyste věděli, jak s jednotlivými částmi pracovat.

Angličtina do ucha 1. díl:
Poslechový program k samoustudiu anglického jazyka pro začátečníky s česky namluveným výkladem. Program je zaměřen na slovní zásobu, gramatiku, trénink reakce a porozumění souvislé řeči. Program obsahuje cvičení, příkladové věty, nahrávky rodilých mluvčích. Lze studovat na počítači i v audio přehrávači.

Angličtina do ucha 2. díl:
Pokračování poslechového kurzu Angličtina do ucha 1. díl je zaměřen především na výuku a uplatnění anglické gramatiky v běžné konverzaci. Naučíte se pracovat se souvislým textem a porozumět mluvenému slovu.


Chci komplexní program angličtiny od začátečnické po pokročilou úroveň:

Angličtina do ucha 1. + 2. + 3. díl:
Souvislý poslechový kurz anglického jazyka pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé s českým výkladem. Program pokrývá výuku gramatiky, slovní zásoby, porozumění souvislé řeči, trénink reakce. Lze studovat na počítači, CD nebo mp3 přehrávači s možností tiskových výstupů.

Angličtina ELEMENTS:
Špičkový interaktivní kurz pro začátečníky, středně pokročilé až pokročilé. Naučíte se chápat a používat gramatické jevy, slovní zásobu, díky hlasové aplikaci si osvojíte správnou výslovnost. Program je možno ovládat hlasem. Součástí programu je studijní slovník Lexicon s namluvenou výslovností. Kurz získal řadu domácích i mezinárodních ocenění a je určen pro  děti i dospělé. Určeno ke studiu na počítači.

Angličtina Cambridge:
Interaktivní kurz angličtiny pro úplné začátečníky, středně pokročilé až pokročilé. Obsahuje výklad gramatiky, interaktivní cvičení, zvukové nahrávky rodilých mluvčích, jazykové hry, nacvičování správné výslovnosti. Studium si můžete organizovat pomocí výukových plánů. Program je vhodný pro studenty a další zájemce o důkladné studium anglického jazyka. Připraví Vás na zkoušky KET – Key English Test, PET – Preliminary English Test a FCE – First Cerificate in English.


Hledám zábavnou angličtinu pro děti:

Angličtina do ouška (pro děti od 4 let):
Zábavná a hravá angličtina pro nejmenší děti od 4 let. Tištěné a namluvené povídky pro postupné osvojování anglických slovíček a orientaci v mluveném slovu, omalovánky a pexesa. Ideální pomůcky pro první krůčky v angličtině.

Pohádky bratří Grimmů (pro děti 5-10 let):
Doplňující studijní materiál pro děti, které se učí anglický jazyk na základní škole. Pohádky jsou namluveny a vytištěny v angličtině i češtině. Děti se naučí orientovat v psaném textu a rozumět mluvenému slovu. Lze přehrávat na počítači, v CD nebo mp3 přehrávači.

Angličtina pro děti (pro děti 6-10 let ):
Komplexní multimediální počítačový kurz angličtiny pro děti od 6 do 10 let, které začínají se studiem anglického jazyka. Program hravě a nenásilně seznamuje děti s anglickou gramatikou a slovní zásobou. V interaktivních cvičeních si procvičí osvojené znalosti. Řadu cvičení mohou provádat ústně díky aplikaci pro rozpoznávání hlasu.

Domácí učitel - Kouzelná cesta (pro děti 7-12 let):
V tomto počítačovém kurzu si děti osvojí nejen anglická slovíčka, ale seznámí se také s událostmi, místy a osobnostmi anglické historie.

Angličtina Teen Talk (pro děti 9-15 let):
Interaktivní kurz angličtiny zejména pro děti na druhém stupni základní školy. Forma výuky je uzpůsobena této věkové kategorii. Zábavná multimediální výuka gramatiky, slovní zásoby a správné výslovnosti. Prostřednictvím interakcí a jazykových her si děti procvičují osvojené znalosti. Připraví děti na zkoušky: KET – Key English Test.

Angličtina Zak’s WORDGAMES:
Zábavný výukový PC program k osvojení slovní zásoby. Jednotlivé jazykové hry jsou rozčleněny podle stupně obtížnosti, takže dítě je motivováno učit se nová slovíčka, aby mohlo ve hře postoupit dále. Výborná motivační hra pro děti, které se nerady učí slovíčka anebo se špatně soustředí při jejich studiu.

Hledám zábavnou angličtinu pro studenty/studentky 13-19 let:

Angličtina Teen Talk (pro děti 9-15 let):
Interaktivní počítačový kurz angličtiny pro děti na druhém stupni základní školy a pro studenty na střední škole (i pro začátečníky). Forma výuky je uzpůsobena této věkové kategorii. Zábavná multimediální výuka gramatiky, slovní zásoby a správné výslovnosti. Prostřednictvím interakcí a jazykových her si děti procvičují osvojené znalosti. Připraví děti na zkoušky: KET – Key English Test.

Angličtina MEAN CITY:
Oblíbené interaktivní jazykové hry pro studenty druhého stupně základní školy a studenty středních škol (mírně až středně pokročilí). Výborná příprava na cestu do anglicky mluvících zemí. Program je zaměřen na zvládnutí komunikace v běžných životních situacích a výuku porozumění mluvenému slovu.

Angličtina EXTR@:
Interaktivní jazykový videokurz současné angličtiny, který znáte z televize. Kurz je složen z krátkých filmových epizod ze života čtveřice mladých lidí. Každá epizoda je doplněna o interakce a rodilými mluvčími ozvučený slovníček. Zábavný a vtipný způsob výuky angličtiny na DVD vhodný pro skupinovou výuku i pro samouky.

Angličtina ELEMENTS
Špičkový interaktivní kurz pro začátečníky, středně pokročilé až pokročilé. Naučíte se chápat a používat gramatické jevy, slovní zásobu, díky hlasové aplikaci si osvojíte správnou výslovnost. Program je možno ovládat hlasem. Součástí programu je studijní slovník Lexicon s namluvenou výslovností. Kurz získal řadu domácích i mezinárodních ocenění a je určen pro  děti i dospělé. Určeno ke studiu na počítači.
 

 

→ Němčina: výukové programy k samostudiu a doplňujícímu studiu

 

Jsem úplný začátečník a chci rychle zvládnout základy němčiny:

Němčina EXPRESS:
Interaktivní kurz pro úplné začátečníky, kteří chtějí v krátké době zvládnout základy němčiny. Český výklad gramatických jevů. Naučíte se slovíčka, fráze, základy gramatiky a správnou výslovnost.

Chci se učit poslechem:

Němčina Poslechy nejen na cesty:
Soubor audio CD pro začátečníky až pokročilé vhodný k studiu na cestách. Program obsahuje zvukové nahrávky rodilých mluvčích. Každé audio CD začíná úvodní promluvou v češtině tak, abyste věděli, jak s jednotlivými částmi pracovat. Lze přehrávat na CD nebo MP3 přehrávači.

Němčina do ucha:
Audioučebnice německého jazyka pro výuku slovní zásoby, gramatiky, porozumění slyšenému slovu. Program je určen pro začátečníky až středně pokročilé. Lze jej používat na počítači i v audio přehrávači CD, mp3.

Chci trénovat slovíčka a konverzaci:

Německá konverzační témata:
Poslechová kniha pro mírně až středně pokročilé. Program obsahuje zvukové nahrávky německých textů namluvené rodilými mluvčími. Všechny texty jsou přeloženy do českého jazyka (tzv. zrcadlový překlad). Posílíte schopnost porozumění slyšenému textu, orientace v textu a naučíte se novým slovíčkům.

EuroWord - Němčina maxi:
Specializovaná poslechová učebnice pro efektivní výuku německých slovíček. Program obsahuje přes 5000 ozvučených slov a frází. Program umožňuje individuální tvorbu učebních plánů (zvukových stop). Lze používat v počítači, CD přehrávači a mp3 přehrávači.

Aktivně - německá konverzace na každý den
:
Poslechová učebnice pro začátečníky až mírně pokročilé k tréninku německé konverzace a osvojení slovíček potřebných nejen při cestování. Vhodný pro použití na PC a v CD a mp3 přehrávači.

Chci komplexní program němčiny od začátečnické po pokročilou úroveň:

Němčina TANGRAM:
Ucelený interaktivní kurz němčiny pro začátečníky až pokročilé. Program Vás postupně naučí a procvičí s Vámi gramatické jevy, slovní zásobu a konverzační fráze. Díky speciální aplikaci můžete řadu cvičení ovládat hlasem. Součástí programu je studijní slovník Lexicon a německo-český glosář. Program je výbornou průpravou pro úspěšné složení Zertifikat Deutsch.

Potřebuji zlepšit svou němčinu pro obchodní komunikaci:

Obchodní němčina do ucha:
Poslechový kurz němčiny pro obchodní praxi Vás naučí odborné slovní zásobě a komunikaci v oblasti obchodu, marketingu, finance, apod. Vhodný pro použití na PC a v CD a mp3 přehrávači.
 
Obchodujeme v Evropě:
Výukový program k osvojení a procvičování odborné slovní zásoby používané v obchodní praxi. Program obsahuje obchodní terminologii v několika jazycích: angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a polštině. Sami si zvolíte jazyk, který chcete studovat. Lze používat na PC i v audio přehrávači CD, mp3.

 

 

→ Italština: výukové programy k samostudiu a doplňujícímu studiu

 

Jsem úplný začátečník a potřebuji rychle zvládnout základy italštiny:

Italština EXPRESS:
Interaktivní kurz pro úplné začátečníky s českým výkladem. Po jeho absolvování zvládnete základní gramatiku a slovní zásobu, abyste se dokázali domluvit v běžných situacích. Procvičovat své znalosti můžete v interaktivních cvičeních a testech.

Chci se učit italsky poslechem:

Italština do ucha
Poslechový výukový program pro začátečníky až pokročilé ke studiu na počítači nebo audio přehrávači (CD, mp3). Program je zaměřen na výuku slovní zásoby a frází a gramatiky.

Italština Poslechy nejen na cesty:
Komplet audio CD pro začátečníky až pokročilé pro studium poslechem na cestách. Program obsahuje zvukové nahrávky rodilých mluvčích. Každé audio CD obsahuje úvodní promluvy v češtině tak, abyste věděli, jak s jednotlivými částmi pracovat. K použití stačí libovolný audio přehrávač.

Chci komplexní program italštiny od začátečnické po pokročilou úroveň:

Italština ESPRESSO:
Souvislý interaktivní kurz italštiny pro začátečníky až pokročilé ke studiu na počítači. Součástí programu je italsko-český překladový glosář. Díky technologii rozpoznávání je možné nejen aplikaci ovládat hlasovými povely v italském jazyce. Naučíte se novým slovíčkům, gramatickým pravidlům, porozumění mluvené řeči i správné výslovnosti.

Chci trénovat italská slovíčka:

EuroWord - Italština maxi:
Specializovaná poslechová učebnice pro efektivní výuku italských slovíček. Program obsahuje přes 5000 ozvučených slov a frází. Program umožňuje individuální tvorbu učebních plánů (zvukových stop). Lze používat v počítači, CD přehrávači a mp3 přehrávači.

 

 

 → Španělština: výukové programy k samostudiu a doplňujícímu studiu


 

Potřebuji rychle zvládnout základy španělštiny:

Španělština EXPRESS:
Interaktivní rychlokurz pro úplné začátečníky s českým výkladem. Po jeho absolvování zvládnete základní gramatiku a slovní zásobu, abyste se dokázali domluvit v běžných situacích. Procvičovat své znalosti můžete v interaktivních cvičeních a testech.

Chci se učit španělsky poslechem:

Španělština do ucha:
Audioučebnice španělského jazyka pro začátečníky až středně pokročilé, která Vás naučí nová slovíčka a fráze, gramatiku a porozumění slyšenému slovu. Kurz můžete používat na PC i v audio přehrávači.

Španělština Poslechy nejen na cesty:
Poslechový program pro začátečníky až pokročilé ke studiu španělštiny v CD a mp3 přehrávači na cestách i doma ve volném čase. Program obsahuje zvukové nahrávky rodilých mluvčích, avšak jednotlivá audio CD jsou uvedena v českém jazyce tak, abyste věděli, jak s jednotlivými částmi pracovat.

Chci procvičovat španělskou konverzaci:

Španělská konverzační témata:
Poslechová kniha s tématy k tréninku španělské konverzace. Program je určen mírně až středně pokročilým. Program obsahuje zvukové nahrávky všech španělských textů namluvené rodilými mluvčími. Vhodný pro použití na PC a v CD a mp3 přehrávači.

Chci komplexní program španělštiny od začátečnické po pokročilou úroveň:

Španělština MIRADA:
Komplexní interaktivní kurz španělštiny pro začátečníky až pokročilé. Postupně Vás naučí slovní zásobě, gramatickým pravidlům, porozumění slyšenému slovu, orientaci v textu a správné výslovnosti. Součástí programu je ozvučený španělsko-český a česko-španělský studijní slovník Lexicon. Díky technologii rozpoznávání řeči lze aplikaci ovládat hlasovými povely ve španělském jazyce.

Potřebuji zdokonalit svou španělštinu pro obchodní komunikaci:

Obchodní španělština do ucha:
Poslechový program k využití na počítači i v audio přehrávači (CD, mp3) Vás připraví na obchodní jednání a korespondenci ve španělštině. Osvojíte si odbornou terminologii a konverzační fráze používané v obchodní praxi.

Obchodujeme v Evropě:
Výukový program k osvojení a procvičování odborné slovní zásoby používané v obchodní praxi. Program obsahuje obchodní terminologii v několika jazycích: angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a polštině. Sami si zvolíte jazyk, který chcete studovat. Lze používat na PC i v audio přehrávači.

Chci trénovat slovíčka:

EUROWORD - Španělština maxi:
Specializovaná poslechová učebnice pro efektivní výuku španělských slovíček. Program obsahuje tisíce ozvučených slov a frází. Program umožňuje individuální tvorbu učebních plánů (zvukových stop). Lze používat v počítači, CD přehrávači a mp3 přehrávači.
 

 

 → Francouzština: výukové programy k samostudiu a doplňujícímu studiu

 

 

Potřebuji rychle zvládnout základy francouzštiny:

Francouzština EXPRESS:
Interaktivní kurz s českým výkladem pro úplné začátečníky, kteří v krátkém čase potřebují zvládnout základy francouzštiny. Naučíte se důležitým slovíčkům a základům gramatiky. Nabyté znalosti můžete procvičovat prostřednictvím interaktivních cvičení a testů. Součástí je francouzsko-český glosář.

Chci komplexní program francouzštiny od začátečnické po pokročilou úroveň:

Francouzština FACETTES:
Souvislý interaktivní kurz pro začátečníckou až pokročilou úroveň. Součástí balení je studijní slovník Lexicon a francouzsko-české glosáře. Technologie rozpoznávání řeči umožňuje aplikaci ovládat hlasovými povely ve francouzském jazyce. Osvojíte si gramatiku, slovíčka, naučíte se porozumění mluvenému slovu a správné výslovnosti.

Chci se učit francouzsky poslechem:

Francouzština Poslechy nejen na cesty:
Komplet audio CD pro začátečníky až pokročilé ke studiu francouzštiny poslechem - užitečný průvodce na cesty. K přehrátí programu poslouží CD nebo mp3 přehrávač.

Francouzština do ucha:
Poslechový program pro začátečníky až pokročilé. Učebnice je zaměřena na výuku slovní zásoby a frází, gramatiky a intenzivní procvičování prostřednictvím příkladových vět. Lze používat na PC i v audio přehrávači CD nebo mp3.

Potřebuji zdokonalit svou francouzštinu pro obchodní komunikaci:

Obchodní francouzština do ucha:
Poslechový program pro osvojení odborné terminologie a frází užívaných v obchodní praxi. Program pokrývá slovní zásobu z oblasti prodeje a nákupu, marketingu, financí, korespondence a komunikace po telefonu, atd. Lze používat na počítači i v audio přehrávači CD a mp3.

Obchodujeme v Evropě:
Výukový program k osvojení a procvičování odborné slovní zásoby používané v obchodní praxi. Program obsahuje obchodní terminologii v několika jazycích: angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a polštině. Sami si zvolíte jazyk, který chcete studovat. Lze používat na PC i v CD a mp3 přehrávači.

Chci trénovat francouzská slovíčka:

EUROWORD - Francouzština maxi:
Specializovaná poslechová učebnice pro efektivní výuku francouzských slovíček. Program obsahuje tisíce ozvučených slov a frází. Program umožňuje individuální tvorbu učebních plánů (zvukových stop). Lze používat v počítači, CD přehrávači a mp3 přehrávači.

 

 

→ Ruština: výukové programy k samostudiu a doplňujícímu studiu


Jsem v ruštině úplný začátečník

Ruština do ucha:
Poslechový program ke studiu ruštiny pro studenty na úrovni začátečníci až pokročilí. Program Vám pomůže osvojit si nová slovíčka a gramatická pravidla. Na příkladových větách si procvičíte osvojené znalosti. Program obsahuje řadu konverzačních témat zahrnujících bohatou slovní zásobu k daným oblastem. Vhodný pro použití na PC a v CD a mp3 přehrávači.

Potřebuji zdokonalit svou ruštinu pro obchodní komunikaci

Obchodní ruština do ucha:
Poslechový kurz pro všechny, kteří používají ruský jazyk v obchodní praxi. Osvojíte si slovíčka a konverzační fráze užívané v obchodě, marketingu a financích. Vhodný pro použití na PC a v CD a mp3 přehrávači.

Obchodujeme v Evropě:
Výukový program k osvojení a procvičování odborné slovní zásoby používané v obchodní praxi. Program obsahuje obchodní terminologii v několika jazycích: angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a polštině. Sami si zvolíte jazyk, který chcete studovat. Lze používat na PC i v audio přehrávači CD a mp3.

Chci trénovat ruská slovíčka

EUROWORD - Ruština maxi:
Specializovaná poslechová učebnice pro efektivní výuku ruských slovíček. Program obsahuje tisíce ozvučených slov a frází. Program umožňuje individuální tvorbu učebních plánů (zvukových stop). Lze používat v počítači, CD přehrávači a mp3 přehrávači.