Najděte půjčku ve všech regionech

pujčka velká velká úpa

Podzimní online půjčky

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Žádost okamžitě zpracována
  • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Hradec Králové

17. 10. 2023

Poměnovaní Hradec Králové pravděpodobně pochází z německého der Stat Khunigin Gract zkráceno na Königgrätz. Což je někdy mylně chápáno jako „králův hradec“. Romsky je město nazýváno Hradecis.

Získejte půjčku až do 5000 Kč

Půjčka na cokoliv. Rychle a jednoduše.

reklama

Půjčky Ostrava

10. 10. 2023

Univerzitní město Ostrava na severovýchodě ČR je umístěné na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina. Vysoké školství je v Ostravě zastoupeno 1 vysokou školou a 2 univerzitama.

Získejte vysněnú půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Plzeň

03. 10. 2023

Plzeň mnozí znají jako průmyslové a pivovarnické město. Ve velkých továrnách Škodovky se vyrábějí dopravní prostředky a průmyslové stroje a na druhé straně krajského města se vaří známé pivo Prazdroj a Gambrinus.

Zajímají Vás informace o půjčce ve vašem regionu?

Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Více informací
Velká Úpa leží 2,5 kilometru východně od centra Pece pod Sněžkou.S Pecí je spojena silnicí 296 do Trutnova, která vede podél toku řeky Úpy.Již za První republiky se v obci nacházela v poloroubené stavbě vyhlášená cukrárna.
01 - Pec - Kolínská bouda - Černá hora - Vlašské boudy - Velká Úpa. 16 km, náročnost 7/10, vhodné pro zdatnější cyklisty, nevhodné pro děti.
S láskou k zimě je to stejně jako s každým jiným vztahem: Ponurou šedí, pomalou monotónností a tichým zvykem prostě trpí. Láska k zimě potřebuje zářivý bílý sníh, vzrušující změny scén a hlasitý smích.
Náš penzion není u cesty, kde je chlad od řeky a ruch silničního provozu a v zimě stín bez výhledu na hory, ani se nemusíte trmácet pěšky do vysokých horských poloh, a přesto z oken pokojů či terasy před chalupou, kde je pěkné posezení, se můžete koc
Malá Úpa (někdo zná spíš název Pomezní Boudy) je malebnou a snad už jedinou opravdovou krkonošskou vesničkou. Malá Úpa – Krkonoše, turistika, ubytování +420 499 891 112 English German Polski MENU
TourBUS - Janské Lázně - Pec pod Sněžkou a zpět. Využijte při svých výletech po východních Krkonoších lanovky i turistickou autobusovou linku TourBUS na trase mezi Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou.
Ubytování - Pec pod Sněžkou - Velká Úpa 53 ... Horskou chalupu si lze pronajmout v kapacitě až do 23 osob (patro + přízemí). V podkroví objektu se nachází velká společenská místnost s vhodně umístěnou a plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky n
Rajce.net je největší česká sociální síť zaměřená na sdílení fotografií a videí. Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.
Penzion Sokolí boudy sídlí v překrásném horském údolí Malé Úpy ve Východních Krkonoších. Penzion je ideálním místem pro prožití aktivní dovolené či pracovního volna v blízkosti sjezdovek SKI areálu SKiMU Malá Úpa a běžeckých tratí.
Holiday info - Velká Úpa ... Zima ... ...